Materace Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • POCKET

  Sprężyny kieszeniowe typu POCKET, dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze dopasowanie do ciała.

  W naszej ofercie znajdują się formatki o 7 strefach twardości, które powstały dzięki osobno funkcjonującym , niepołączonym ze sobą "kieszonkom" i niezależnej pracy każdej ze sprężyn . 

 • FOAM

  Do produkcji materaców z tej grupy z z tej grupy stosowane są  pianki o zróżnicowanej twardości i sprężystości tj. pianki PUR, HR oraz pianki profilowane. Pianka PUR to pianka poliuretanowa stosowana w większości materaców. Pianka HR (wysokoelastyczna) o podwyższonej sprężystości, cechuje ją odporność na odkształcenia. Pianki profilowane (EggShape oraz MultiForm) zapewniają nacisk punktowy na ciało, zwiększając jednocześnie komfort snu.

 • BONELL

  Sprężyny typu BONELL od wielu już lat gwarantują niezawodność . Charakteryzują się sprężystością progresywną. Ich zaletą jest stosunkowo niewielka cena. W swoich materacach stosujemy sprężyny o umiarkowanej twardości z drutu 2,2 mm . Gęstość sprężyn to 112 szt/m3. 

 • REFRESH

  Pianka ReFRESH gwarantuje przewiewność , naturalność oraz sprężystość materaca. Dzięki zastosowanym gęstościom 110 kg/ m3idealnie zastępuje wkłady sprężynowe. Pianki ReFresh zwiększają komfort użytkowania materaca oraz zwiększają jego żywotność. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów