1.Czas dostawy

               Na terenie województwa śląskiego

W tym regionie dostarczamy meble własnymi transportami, od 3 do 14 dni roboczych, licząc od dnia zakupu. W przypadku mebli wykonanych pod zamówienie ( wybrana własna kolorystyka, zmieniony wymiar etc. ) czas ten może ulec nieznacznemu wydłużeniu. 

                Na terenie pozostałych województw w kraju

Na tych terenach meble dostarcza zaprzyjaźniona firma transportowa ŻBIK. Meble wysyłamy do maksymalnie 14 dni roboczych, a firma transportowa ma maksymalnie 3 dni robocze na ich dostarczenie. 

2. Koszt dostawy 

Jest on zależny od miejsca dostawy, gabarytu oraz ilości zakupionych produktów. Wszelkie informacje w tej kwestii są zawarte w koszyku, przed ostatecznym złożeniem zamówienia. Ceny wysyłki pojedynczych produktów na teren Śląska są niższe i oscylują w przedziale 50 zł - 150 zł. Na terenie pozostałych regionów ceny te wahają się w przedziale 130 zł - 250 zł. 

Odbiór własny z siedziby stacjonarnej na ul. Leopolda 15 w Katowicach jest DARMOWY. 

3. Wnoszenie

                  Na terenie województwa śląskiego

W przypadku tego województwa mogą Państwo dokupić pomoc jednego kierowcy przy wniesieniu ( który wnosi mebel wraz z klientem ) lub wniesienie całkowite przez dwóch pracowników BRIKO MEBLE. Tutaj także jak w przypadku dostawy, koszt zależny jest od odległości od siedziby firmy, gabarytu i ilości produktów. Ceny w przypadku jednego produktu i pomocy jednego kierowcy wahają się między 20 zł a 50 zł , w przypadku dwóch panów z BRIKO MEBLE to koszt w zakresie 50 zł - 150 zł. 

                  Na terenie pozostałych województw w kraju 

W przydku pozostałych części kraju, gdzie dostawy realizuje zaprzyjaźniona firma transportowa, nie ma możliwości wykupienia wniesienia odgórnie. 
Na tych terenach kierowcy jeżdżą w pojedynczych obsadach i wedle obowiązujących przepisów, nie mają obowiązku wnoszenia mebli do mieszkań. Jednakże, zawsze można poprosić kierowcę o pomoc grzecznościową, który napiwkiem powinien dać się przekonać do wsparcia przy wniesieniu. Jednak jest to zależne od poszczególnego kierowcy i z nim tę kwestię należy poruszać. 

4. Wysyłka zagraniczna

Nasz system automatyczny nie przewiduje wysyłek zagranicznych. Jednakże, jest możliwość dostarczenia mebli na teren takich krajów jak Holandia i Niemcy. Prosimy w takim wypadku o kontakt telefoniczny. Konsultant poda wszystkie możliwości, koszta i czas dostawy.