Wersalka Milano z drewnianymi podłokietnikami. 220 x 90 . Sprężyny bonell.

Wersalka Milano z drewnianymi podłokietnikami. 220 x 90 . Sprężyny bonell.

860,00 zł
Brutto

Klasyczna, solidna wersalka z drewnianymi podłokietnikami. Wersalka na ramie drewnianej, z wypełnieniem ze sprężyn bonell. Duża skrzynia, łatwe rozkładanie. W zestawie dwie małe poduszki. 

Kolorystyka
Ilość

Kod produktu:
Producent:
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wersalka Milano wykonana jest na solidnej ramie drewnianej ( 7 cm ). W wypłeniu znajdują się sprężyny typu bonell, zamocowane na ramie i podkładzie pasów parcianych. Całość okolona jest pianką PU T-35. Boki skrzyni są drewniane, co dodaje dodatkowej żywotności zamontowanym automatom. Skrzynia o wymiarze 178 cm x 78 cm x 20 cm pomieści wszystko co niezbędne. Wygodne rozkładanie na klasycznych automatach wersalkowych. Stylowe drewniane podłokietniki nadają tej wersalce elegancji. W zestawie dwie małe poduszki. 

9 Przedmioty

Opis

Wypełnienie
Sprężyny bonell
Szerokość całkowita
220 cm
Powierzchnia spania ( w kątach prostych )
120 cm x 190 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Szerokość siedziska
190 cm
Wysokość oparcia
95 cm
Funkcja spania
Tak
Pojemnik na pościel
Tak
Głębokość całkowita
90 cm
Obicie
Tkanina Antara / Ekoskóra Ekosoft karo